You have no items in your shopping cart.
Search
Filters
Sort by

Prodejna SQL ( S3 ) - Dodací listy

Modul umožňuje vystavit dodací listy přímo v pokladní aplikaci Prodejna SQL, s následným přenosem dodacího listu do Money S3 Modul umožňuje tvorbu dodacích listů přímo v pokladní aplikaci Prodejna..
1,490,- excl tax

Prodejna SQL - Modul Statistiky

Modul je součástí aplikace Prodejna SQL a umožňuje zobrazit 5 základních statistických přehledů přímo v pokladní aplikaci, v manažerské části. Obsahuje Stav zásobObrat zásob Obchodní obrat (na..
1,500,- excl tax

Conto - modul komunikace s Money

Rozšiřující modul pro pokladní software Conto pro restaurace a obchody. Rozšiřující software umožňující rošířené možnosti zpracování exportu a importu XML na dle předdefinované šablony. Tento modul je..
1,500,- excl tax

Prodejna SQL ( S4 ) - Dodací listy

Modul umožňuje vystavit dodací listy přímo v pokladní aplikaci Prodejna SQL, s následným přenosem dodacího listu do Money S4. Modul umožňuje tvorbu dodacích listů přímo v pokladní aplikaci Prodejna..
1,990,- excl tax

Money S3 - Mini

Money S3 Mini Komplet pro firmy, které vedou pouze daňovou evidenci (jednoduché účetnictví) bez skladů a mzdové agendy. Obsahuje: Daňová evidence (Jednoduché účetnictví) Fakturace Evidence majetku..
2,490,- excl tax

Prodejna SQL ( S5 ) - Dodací listy

Modul umožňuje tvorbu dodacích listů přímo v pokladní aplikaci Prodejna SQL. Dodací listy je možné tisknout s cenami, případně bez cen. Nejedná se o daňový doklad a proto není možné přijímat a..
2,490,- excl tax

Prodejna SQL ( S3 ) - Centrála

Prodejna SQL (S3) - Centrála je centrální modul pro pokladní aplikaci Prodejna SQL, který umožňuje připojení pokladní aplikace k systému Money S3 v lokální síti LAN nebo přes internet. Umožňuje přenos..
2,990,- excl tax

Conto - samostatný klient

Další prodejní místo pro software Conto. Další prodejní místo pro software Conto. Samostatný klient pro síťovou verzi Dalšího klienta budete potřebovat v případě potřeby prodávat z více..
3,900,- excl tax

Money S3 - Kasa Professional

Systém Money S3 Kasa je samostatný program, který slouží k přímému maloobchodnímu prodeji zboží, materiálu nebo služeb z Money S3 s on-line odpisem zásob ze skladu a možností úhrad i jinými platidly..
3,990,- excl tax

Conto Mini

Pokladní software Conto MiniModerní, výkonný pokladní software Conto pro restarurace a obchody připravený pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Vhodný do malé obchody a služby s jedním pokladním..
4,900,- excl tax

Money S3 - Lite

Money S3 Lite Cenově zvýhodněná kompletní verze systému s možností vedení pouze jedné agendy a s omezením maximálního počtu položek. Určené pro firmy nebo malé společnosti s menším počtem dokladů,..
4,990,- excl tax

Prodejna SQL ( S4 ) - Centrála

Modul umožňuje nastavení pokladních míst v systému Money S4 a vzdálené připojení k systému Prodejna SQL v síti LAN nebo přes Internet. Možnost exportu adres, ceníků, cenových hladin, více skladů,..
5,000,- excl tax
Sort by